OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Start arrow Urz?d arrow Struktura urz?du
Struktura urzedu PDF  | Drukuj |
Redaktor: Krzysztof K.   
23.01.2009.

Urzad Gminy i Miasta w Warcie

Rynek im. Wl. St. Reymonta 1

98 – 290 Warta

tel. (43) 8287 100  tel. fax. (43) 8287 114

Urzad czynny: poniedzialek – piatek

w godzinach 7:30 – 15:30

Numer konta

Urzedu Gminy i Miasta w Warcie:

81 9270 0006 0000 0013 2000 0006

 

 

 

1.       Burmistrz Gminy i Miasta Warta – tel. (43) 8287 106  – Jan Serafinski, tel. kom. 500 114 181

2.       Zastepca Burmistrza Gminy i Miasta Warta – tel. (43) 8287 107 – Slawomir Janczak, tel.   

           kom. 695 830 53

3.       Skarbnik – tel. (43) 8287 112   –  Grazyna Zdunek, tel. kom. 500 114 183

4.       Sekretarz – tel. wew. (43) 8287 108 – Krzysztof Polusik Tel. kom. 500 114 184

5.       Radca Prawny – Bozena Pachulska

 

Samodzielne Stanowiska Pracy

 

1.       Kierownik USC – Aleksandra Nowicka tel. (43) 8287 110

2.       Zastepca Kierownika USC – Joanna Wawrzyniak tel. (43) 8287 110

3.       Specjalista ds. obslugi USC – Krystyna Mordal – tel. (43) 8287 110

4.       Inspektor ds. organizacyjnych, obsluga jednostek pomocniczych, sekretariat burmistrza –  

                    Anna Lament – tel. (43) 8287 100

5.       Inspektor ds. organizacyjnych, skarg i wniosków, sekretariat zastepcy burmistrza –– Beata Wlodarczak 

          tel. (43)8287 100

6.       Podinspektor ds. obslugi Rady Gminy i Miasta Warta – Monika Wachowska – tel. (43) 8287 104

7.       Inspektor ds. kadr – Ilona Siewior – tel. (43) 8287 104

8.       Informatyk – Robert Skrzypinski – tel. (43) 8287 119

9.       Informatyk – Krzysztof Kona –  tel. (43) 8287 119

 

Wydzialy

 

Wydzial Budzetu

 

1.        Zastepca skarbnika, Kierownik Wydzialu – Karolina Rogacka - Wawrzyniak – tel. (43) 8287- 112

2.       Inspektor ds. ksiegowosci budzetowej, KZP, inwentaryzacja, VAT – Agnieszka Milosz – tel.

           (43) 8287 117

3.       Inspektor ds. ksiegowosci budzetowej – Anna Toczala - Macczak – tel. (43) 8287 117

4.       Inspektor ds. ksiegowosci budzetowej – Renata Oczkowska – tel. (43) 8287 117

5.       Inspektor ds. ksiegowosci budzetowej, place, ZUS - Urszula Stasiak – tel. (43) 8287 117

 

Wydzial Podatków i Oplat

 

1.       Kierownik Wydzialu – Slawomir Wawrowski – tel. (43) 8287 101

2.       Inspektor ds. wymiaru podatków – Anna Górnacka – tel. (43) 8287 101

3.       Inspektor ds. ksiegowosci podatkowej – Ewa Kopytek – tel. (43) 8287 101

4.       Inspektor ds. ksiegowosci podatkowej – Dorota Wozniak – tel. (43) 8287 101

5.       Inspektor ds. obslugi interesantów w zakresie podatków i oplat – Aurelia Luczak tel.

          (43) 8287 103

 

Wydzial Oswiaty

 

1.       Kierownik Wydzialu – Ewelina Alberczak – tel. (43) 8287 111

2.       Inspektor ds. ksiegowosci oswiaty, place, ZUS  - Anna Mikolajczyk – tel. (43) 8287 111

3.       Inspektor ds. ksiegowosci oswiaty – Miroslawa Michalak – tel. (43) 8287 111

4.       Inspektor ds. bhp i oswiaty – Iwona Kupczyk – tel. (43) 8287 111

 

Wydzial Inwestycji i Gospodarki Przestrzennej

 

1.       Kierownik Wydzialu – Miroslaw Frontczak - tel. (43) 8287 113, tel. kom. 500 114 185

2.       Inspektor ds. drogownictwa – Wlodzimierz Janiak - tel.  (43) 8287 113

3.       Inspektor ds. budownictwa – Dariusz Milosz - tel. (43) 8287 113

4.       Inspektor ds. pozyskiwania funduszy unijnych  inwestycji i rozwoju – Agnieszka Grembowicz - tel. (43) 8287 113

 

Wydzial Gospodarki Gruntami, Geologii  i Gospodarki Wodnej

 

1.       Kierownik Wydzialu – Karina Brodzicka tel. (43) 8287 116, tel. kom. 514 483 054

2.       Inspektor ds. gospodarki nieruchomosciami – Bozena Krogulecka – tel. (43) 8287 116

3.       Podinspektor ds. geodezji i gospodarki gruntami – Marcin Wicherski – tel. (43) 8287 116

 

Wydzial Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej, Rolnictwa, Ochrony Srodowiska i Zarzadzania Kryzysowego

 

1.        Kierownik Wydzialu, Pelnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych– Lukasz Kaluza,    (43) 8287

         105,tel. kom. 603 045 912

2.     Inspektor ds. gospodarki komunalnej i mieszkaniowej   – Lukasz Jeziorny– tel. (43) 8287 105

3.     Inspektor ds. rolnictwa i ochrony Srodowiska – Krzysztof Zubrowski – tel. (43) 8287 105

4.     Inspektor ds. gospodarki odpadami- Mariusz Lewandowski- (43) 8287 105

5.     Robotnik gospodarczy

 

Wydzial Infrastruktury Turystyczno-Sportowej  Zamówien Publicznych i Promocji

 

1.     Kierownik Wydzialu - Tomasz Jachowicz – tel. kom. 798 872 271 ,tel.(43) 8287 115

2.     Podinspektor ds. promocji, pozyskiwania funduszy unijnych i ich rozliczania oraz wspólpracy z    

         organizacjami pozarzadowymi – Karolina Piekarek – tel.  (43) 8287 115

3.        Inspektor ds. pozyskiwania funduszy unijnych i ich rozliczania –Kinga Zagloba– tel.  (43)  

 8287 115

 

Stanowiska ds. gospodarczych

 

1.      Kierowca, konserwator – Józef Bartczak, tel. kom. 500 114 186

2.      Robotnik gospodarczy – Malgorzata Pawlak

3.      Robotnik gospodarczy – Renata Mamot

4.      Robotnik gospodarczy –  Jakub Szymczak

5.      Robotnik Gospodarczy ORLIK - Tadeusz ?ak

 

 


Regulamin Organizacyjny Urzedu Gminy i Miasta w Warcie do pobrania:

Regulamin organizacyjny.pdf

Schemat Regulaminu organizacyjnego.pdf

 

 


 

Utwórz  Utwórz...